• 088395
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Камин fabbygo Hera

Моќност:9kw
Тежина:49kg
Димензии:28x44x73 cm
Тип на гориво:дрво,јаглен
Димен отвор централен:11.8cm

Клуб Цена
8790 ден. 10990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство