10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Камин fabbygo Classic

Димензии: 33 x 33 x 87cm
Јачина: 5 – 7 kw
Димен отвор : Централен  Ø11.8cm
Тежина: 38kg
Тип на Гориво: Дрво, Јаглен

Клуб Цена
6291 ден. 6990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство