• hgjhgkjkl
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Камин fabbygo Classic со стакло

Димензии: 33 x 33 x 87cm
Јачина: 5 – 7 kw
Димен отвор : Централен  Ø11.8cm
Тежина: 38kg
Тип на Гориво: Дрво, Јаглен

Клуб Цена
7379 ден. 8190 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство