10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Камин fabbygo Classic Lux – Црн

Моќност – 6 – 8kw
Гориво – Дрво, Јаглен
Димен отвор – централен
Димензии: 38x34x90cm
Тежина:55kg

Клуб Цена
10791 ден. 11990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство