• 176227
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Калап за торта ЕК248-2

Нелеплив калап за торта во форма на коцка

Клуб Цена
252 ден. 280 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176227 Категории: ,