• 179491
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Калап за торта ЕК248-16

Нелеплив калап за торти и колачи во правоаголна форма

Клуб Цена
225 ден. 250 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179491 Категории: ,