• dfhgfhhhh
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кафемат MUHLER MCM 1583

Јачина на грејач – 925 W
Пумпа со притисок 15 bar
Подвижен резервоар за вода 1.8 литри
Двоен метален филтер за совршена арома, вкус и кајмак на кафето, подвижна млазница за пареа за капучино или други топли напитоци
Индикатори за подготвеност на пумпата и за пареа со сигурна заштита од прегревање и заштита од висок притисок, подвижен држач за собирање капки

Клуб Цена
4950 ден. 5500 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182322 Категории: ,