• 157459

Кафемат KRUPS KP1208HR

Црна боја
Капацитет: 0,8
Тежина на предметот: 2,5 kg
Димензии на производот: 16 x 31 x 24 cm
Волумен Капацитет: 0,8 l
Моќност / моќност: 1500 W
Напон: 230 V

7599 ден.

Нема на залиха

SKU: 157459 Категорија: