• 195960
9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кафемат KRUPS KP 243B10

Моќност:1000W
LED индикатор
Прилагодување на количината
Капацитет на резервоар за вода:0,8 L
Отстранлив резервоар за вода
Лесно за чистење
Автоматско исклучување
Притисок на пумпа 15 bar

Клуб Цена
6899 ден. 7599 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 195960 Категории: ,