5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кафемат ILLY Y3.2 IPERESPRESO (Црвен)

Пригответе го вашето espresso брзо и лесно со Y3.2 IPERESPRESSO кафемат!
Спецификација:
Достапни бои: бела, црвена и црна
Притисок на пумпа 19 bar
Користи iperEspresso капсули
Резервоар за вода: 0,7л
Автоматско исфрлање на користени капсули
Капацитет на фиока за користени капсули – 7 капсули
Гаранција:12 месеци

Клуб Цена
7599 ден. 7999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181670 Категории: ,