5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кафемат ILLY X7.1 iperEspresso (Бел)

Апаратот X7.1 iperEspresso – Francis Francis, ги комбинира сите карактеристики на стариот модел со напредна технологија, вклучувајќи термо блок од не’рѓосувачки челик, заштита од прегревање и рачка за пареа за подготовка на пена од капучино.

Спецификации:
Достапни бои: црвена, бела и црна
Притисок на пумпа 15 bar
Резервоар за вода:1,5L
Користи iperEspresso капсули
Приказ на температура
Функција за правење на пена
Заштеда на енергија
Гаранција: 12 месеци

Клуб Цена
11684 ден. 12299 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181666 Категории: ,