5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кафемат BEKO CFM 6350

Стаклен сад
Капацитет: 10 кафиња
Моќност: 1000W

Клуб Цена
2659 ден. 2799 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 167403 Категории: ,