• 188525
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кацига MS ENERGY HELMET MSH-10 L – бела

Mатеријал: EPS + PC
Големина: L 58-61 cm
Батерија: литиум-полимер-750mAh > 20 часа активно користење, полнење – околу 3 часа
4 режими за предно и задно светло

Клуб Цена
4456 ден. 4690 ден.

На залиха

SKU: 188525 Категории: ,