• 191127
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Иноксна кутлача SIGMA PL-LAD-415

Димензија: 33cm

Клуб Цена
134 ден. 149 ден.

Нема на залиха

SKU: 191127 Категории: ,