• 181502

Индустриски фен 1750W 460-600 степени

BLACK+DECKER
Влезна моќност:1750W
Работна температура:460-600C°
Проток на воздух:570/740 l/min
Тежина:0.6Kg

1990 ден.

Нема на залиха

SKU: 181502 Категорија: