5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Хоризонтален замрзнувач VOX GF-100

Технологија Анти-бактериска заштита
Потрошена енергија 168 kWh
Гас R600a
Внатрешен замрзнувач 1 корпа
Бoja Бела
Амортизирана врата Да
Вкупна тежина 30 кг
Време за читање храна во случај на прекин на електрична енергија 30 h
Димензија на апарат (ШxВxД) 565x850x523 мм
Енергетска класа A+
Ниво на бучава 41 dB

Клуб Цена
9499 ден. 9999 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174269 Категории: ,