10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Хоризонтален замрзнувач Gorenje FH451CW

Енергетска класа: A+
Бруто капацитет: 458 l
Димензии (ШxВxД): 150 × 85 × 74 cm

Клуб Цена
21690 ден. 23999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176167 Категории: ,