14% попуст
Заштеди со Клуб цена

Хоризонтален замрзнувач Gorenje FH401CW

Енергетска класа: A+
Бруто капацитет: 385 l
Димензии (ШxВxД): 130 × 85 × 74 cm

Клуб Цена
15490 ден. 17999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175063 Категории: ,