10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Хоризонтален замрзнувач BEKO HS210530N

Систем за ладење:статичен
Брзо замрзнување
Енергетска класа:F
Нето капацитет:104L
Капацитет на замрзнување:4.8kg/24h
Автономија без електрична енергија:23h
Потрошувачка на енергија дневно:0.5kWh
Потрошувачка на енергија годишно:213kWh
Максимална надворешна температура на околината:43 ° С
Минимална температура на надворешната средина:10 ° С
Ниво на бучава:39 dBA
Димензии:86×53.7×58.5cm

Клуб Цена
10849 ден. 11999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182662 Категории: ,