• 193752
8% попуст
Заштеди со Клуб цена

Хоризонтален замрзнувач Beko CF 100 WN

Енергетска класа: F
Нето капацитет: 100L
Капацитет на замрзнување: 6kg/24h
Потрошувачка на енергија дневно: 0.45kWh
Потрошувачка на енергија годишно: 211kWh
Максимална амбиентална температура: 38°С
Ниво на бучава:40dBA
Димензии: 84.5×54.5×54.5cm

Клуб Цена
10999 ден. 11999 ден.

Нема на залиха

SKU: 193752 Категории: ,