5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Хилта MaxPuls MP-HD004 620W

Напон: 230V~50Hz
Моќност: 620W
Вртежи: 0-870/min
Дупчење во:
» дрво: 13mm
» бетон: 16mm
Ударна енергија: 2,15Ј
Футер: SDS+

Клуб Цена
3220 ден. 3390 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 161389 Категории: ,