• 2d9c41d697931012d4f555acae6a418e0f56d656978bb21886ea1f0005007c08
  • 2d9c41d697931012d4f555acae6a418e0f56d656978bb21886ea1f0005007c08
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Хилта MaxPlus MP 1200W HD14

Електричен ударен чекан
Напон: 230V-50Hz
Моќност: 1200W
Вртежи: 900/min
Дупчење во: 28mm
Ударна енергија: 5.0J
Футер: SDS+

Клуб Цена
4890 ден. 5460 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171154 Категории: ,