5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Хилта MP-HD09 1050W Maxpuls

Напон: 230V-50Hz
Моќност: 1050W
Вртежи: 950/min
Дупчење во: 26mm
Ударна енергија: 4.5J
Футер: SDS+

Клуб Цена
4702 ден. 4950 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 161388 Категории: ,