5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Хилт MP-HD007 800W Maxpuls

Напон: 230V-50Hz
Моќност: 800W
Вртежи: 900/min
Удари: 3000/min
Ударна енергија: 2.7J
Дупчење во:
дрво:30mm
бетон:26mm
Футер: SDS+
Тежина 3.3 kg

Клуб Цена
3696 ден. 3890 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 157509 Категории: ,