• 158956
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Хидромасажен туш панел ICSH 3684 P

3 млазници за хидромасажа
Стакло:6mm
Стационарен туш 20 cm
Подвижен туш

Клуб Цена
8091 ден. 8990 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158956 Категории: ,