5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Хидромасажен туш панел ICSH 3641

Димензии:22×130 cm
Дебелина на стакло:6 mm
Материјал:стакло
Модел со 6 млазници за хидромасажа

Клуб Цена
11390 ден. 11990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169220 Категории: ,