• 158950
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Хидромасажен туш панел ICSH 3098

Карактеристики: 6 млазници за хидромасажа
Стационарен туш | подвижен туш со 4 функции
Димензии: 119x8x29 cm

Клуб Цена
6749 ден. 7499 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158950 Категории: ,