• 158947
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Хидромасажен панел ICSH 3014 RED

Димензии: 140x 23 cm
Модел со 7 млазници за хидромасажа
Мало вертикално огледало
Стационарен туш | подвижен туш

Клуб Цена
10341 ден. 11490 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158947 Категории: ,