• 176684
  • 176684-2
  • 176684-1
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гумено топче Intex 49600NP

Димензија на продизводoт: 8cm
Тежина на пакување:1.24 kg
Возраст: 2+
Димензии на пакетот: 35.56×48.9×34.29cm

Клуб Цена
890 ден. 990 ден.

На залиха

SKU: 176684 Категории: ,