• 170952
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гумена Стаза York 35x53cm

Димензии:35x53cm

Клуб Цена
378 ден. 420 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 170952 Категории: ,