• 176086
3% попуст
Заштеди со Клуб цена

Grill Тостер FUEGO ZM-902B

Моќност:2200W
Нерѓосувачки челик
Регулација на моќноста
Термоизолациски рачки
Индикатор за топлина

Клуб Цена
3099 ден. 3199 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 176086 Категории: ,