• 159734
16% попуст
Заштеди со Клуб цена

Грил тостер BEKO CGM5202R

Моќност:2000W
Регулација на моќноста
Термоизолациски рачки
Индикатор за топлина
4 нивоа на загревање

Клуб Цена
3689 ден. 4399 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 159734 Категории: ,