5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Грејач за бојлер Leov Liko 2000W

Моќност:2000W

Клуб Цена
807 ден. 849 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 079478 Категории: ,