• 030981
17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Грејач универзален LEOV 1.500W

Моќност:1.500W

Клуб Цена
299 ден. 360 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 030981 Категории: ,