• 192995
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гребало со 27 заба Cellfast Pro 40-313EX

Ширина: 650mm
Висина: 2010mm
Тежина: 1,0kg

Клуб Цена
1701 ден. 1890 ден.

На залиха

SKU: 192995 Категории: ,