• 192992
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гребало со 26 заба Cellfast Pro 40-312EX

Материјал: алуминиум
Ширина: 525mm
Должина: 1800cm
Тежина: 0,8кг.

Клуб Цена
1701 ден. 1890 ден.

На залиха

SKU: 192992 Категории: ,