• 1453
40% попуст
Заштеди со Клуб цена

Греалка fabbygo HOT-V2 2000W

Моќност:2000W
Напон:220-240V
2 брзини
Внетилатор

Клуб Цена
2990 ден. 4990 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183145 Категории: , Ознаки: ,