• 1453
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Греалка fabbygo HOT-V2 2000W

Моќност:2000W
Напон:220-240V
2 брзини
Внетилатор

Клуб Цена
4491 ден. 4990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183145 Категории: , Ознака: