• 168
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Грбна прскалка 16л

Капацитет: 16л

Клуб Цена
818 ден. 909 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174251 Категории: ,