• 192997
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Градинарски алат за дупки Basic 42-261

Mерниот уред на производот овозможува да направите дупка со очекуваната длабочина (до 10 см).
Изработен од издржлив хромиран челик.

Клуб Цена
359 ден. 399 ден.

На залиха

SKU: 192997 Категории: ,