• 188397
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Глушец GAMING MS NEMESIS C100 – црн

УСБ конектор
Должина на обложен кабел: 1,8м
Резолуција: 3200 дпи/цпи 6 копчињ + скрол

Клуб Цена
493 ден. 519 ден.

Само 1 останати во залиха