5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Глодало 8mm Makita D-47391

Димензии:48×5 mm
Работна должина (L) 13 mm
Облик (C) 8 mm
Број на сечила:1

Клуб Цена
379 ден. 399 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 199048 Категории: ,