• 034374
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ѓезве Пастел 335/5P

Материјал:емајл
Капацитет:6 кафиња

Клуб Цена
350 ден. 389 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 034374 Категории: ,