5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ѓезве Пастел 332/12P

Капацитет:12 кафиња
Материјал:емајл

Клуб Цена
607 ден. 639 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 011336 Категории: ,