• 181045
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ѓезве 7/0.7lit METALAC 3205

Димензија: 11cm x 105mm
Количина: 0.7L
Боја: крем

Клуб Цена
629 ден. 699 ден.

На залиха

SKU: 181045 Категории: ,