• 180418
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ѓезве Класично 12

Број на кафиња:12

Клуб Цена
611 ден. 679 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180418 Категории: ,