• 179474
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ѓезве гранит EK253-11

Клуб Цена
243 ден. 270 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179474 Категории: ,