• 174644
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ѓезве 7 Декор 3037

Дијаметар : 11cm
Волумен: 0,7l
Висина : 105mm
Број на кафиња: 7
Материјал: Емајл на челичен лим
Боја: црвена
Одржување: Рачно и машинско перење
Тежина: 0,3 kg

Клуб Цена
485 ден. 539 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174644 Категории: ,