5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ѓезве 7 Декор 2257

Дијаметар : 11cm
Волумен : 0,7l
Висина : 105mm
Број на кафиња: 7
Материјал: емајл
Боја: беж
Одржување: Рачно и машинско перење
Тежина: 0,3 kg

Клуб Цена
465 ден. 489 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 036870 Категории: ,