• 192591
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ѓезве 600ml fabbygo – inox

Капацитет: 600ml
Сосатв: метал

Клуб Цена
170 ден. 189 ден.

На залиха

SKU: 192591 Категории: ,