• 180408
18% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ѓезе Кл. 12

Број на кафиња: 12
Одржување: Рачно и машинско перење

Клуб Цена
559 ден. 679 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180408 Категории: ,